Létání v blízkosti osob (rozšíření A2)

Toto rozšíření tě opravňuje létat v blízkosti osob. Pokud plánuješ s dronem natáčet i něco jiného než sebe a hezké krajiny, rozhodně rozšíření pro podkategorii A2 potřebuješ!

BĚŽNÁ CENA KURZU

V ceně tohoto kurzu je zahrnuto tříměsíční členství v našem DronoKlubu.

6.990 Kč

Objednat

CO SE NA TOMTO KURZU NAUČÍTE?

V tomto kurzu tě připravíme na absolvování zkoušek pro rozšíření oprávnění na podkategorii A2, které opravňuje létat v blízkosti osob. Naučíme tě, jak zachovat bezpečí zúčastněných osob i sebe a vysvětlíme legislativní rámec létání kolem lidí.

Kurz se skládá z teoretické a praktické části a poté krátkého opakování těsně před absolvování online testu na webu ÚCL. Následně vyřídíme papírování s ÚCL za tebe. Teoretická část obnáší následující předměty:

  • Meteorologie
  • Provádění letů s bezpilotními systémy
  • Technická a provozní opatření pro zmírnění rizik na zemi

Kurz je dvoudenní, dopoledne vždy probíhá teoretická výuka na učebně a odpoledne létáme. V případě extrémně nepříznivého počasí létání přeložíme na nejbližší možný termín.

Po celou dobu až do termínu zkoušek budeš mít přístup do našeho e-learningového portálu kde budou k dispozici i vzorové testy z ÚCL. Pár dní před termínem zkoušek se domluvíme na krátkém opakování, díky kterému zkoušky na ÚCL stoprocentně zvládneš!

DŮLEŽITÉ: Dle evropského práva je třeba pro kategorii A2 absolvovat samostudium a poté složit zkoušky na ÚCL nebo u pověřené organizace. Náš kurz je koncipován jako náhražka samostudia, kde máš všechny informace na jednom místě s garancí správnosti a kompletnosti.

Při objednání společně s některým z kurzů o natáčení krásných záběrů ti po absolvování obou vrátíme 3.000 Kč z ceny tohoto kurzu.

NEJBLIŽŠÍ KURZY: 

PŘEHLED NEJBLIŽŠÍCH TERMÍNŮ

Název Datum Volných míst Cena
Název Datum Volných míst
magic-wandinboxgraduation-hatbookcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram