Základní piloťák na dron

Toto by měl být první krok každého správného dronaře. Připravíme tě na teorii na ÚCL, naučíme, jak drona nerozbít hned na začátku a vyřídíme za tebe registraci a všechny potřebné náležitosti.

BĚŽNÁ CENA KURZU

V ceně tohoto kurzu je zahrnuto tříměsíční členství v našem DronoKlubu.

4.990 Kč

Objednat

CO SE NA TOMTO KURZU NAUČÍTE?

Přípravný kurz "Základní piloťák na dron" se skládá z teoretické a praktické části a poté krátkého opakování těsně před absolvování online testu na webu ÚCL. Následně vyřídíme potřebné registrace na ÚCL za tebe. Teoretická část obnáší následující předměty:

  • Letecká bezpečnost (safety)
  • Omezení vzdušného prostoru
  • Letecké právo
  • Lidská výkonnost a omezení
  • Provozní postupy
  • Všeobecné znalosti dronu
  • Ochrana soukromí a údajů
  • Pojištění
  • Ochrana před protiprávními činy

Kurz je dvoudenní, dopoledne vždy probíhá teoretická výuka na učebně a odpoledne létáme. V případě extrémně nepříznivého počasí létání přeložíme na nejbližší možný termín.

Po celou dobu až do termínu zkoušek budeš mít přístup do našeho e-learningového portálu kde budou k dispozici i vzorové testy z ÚCL. Pár dní před termínem zkoušek se domluvíme na krátkém opakování, díky kterému online test na ÚCL stoprocentně zvládneš!

Pokud v té době již budeš mít koupený dron, vyběháme za tebe potřebné formality u ÚCL. Ušetříme ti spoustu času a nervů při jednání s úřady. Pokud ho budeš kupovat až dodatečně, dostaneš od nás poukaz, takže můžeš přijít kdykoli později.

DŮLEŽITÉ: Dle evropského práva je online školení nutného minima dostupné zdarma na stránkách ÚCL. Náš kurz je koncipován jako nadstavba a doplnění široké škály znalostí a dovedností nad nutné minimum.

Kurz se koná ve skupinkách do 4 osob (minimálně však dvou).

Využij také zvýhodněného balíčku společně s kurzem pokročilé pilotáže a nenech svého dronního parťáka na holičkách. Při koupi najednou ti po absolvování obou vrátíme 2.000 Kč.

NEJBLIŽŠÍ KURZY: 

Volná místa

Pokročilá pilotáž - individuální kurz

Termín dle přání klienta

Součástí kurzu je nácvik nestandardních situací, akrobacie a také si vyzkoušíš i letadlo s pevnými nosnými plochami. Vhodné i jako víkendový zážitek!
14 990 Kč
OBJEDNAT
Volná místa

Závody s drony - individuální kurz pro dvě osoby

Termín dle přání klienta

Workshop, na kterém se dozvíš od skutečných závodníků jak sestavit závodní dron, vyzkoušíš si FPV, potrénuješ uvnitř i venku, vyzkoušíš si závod a prozradíme ti, jak to na závodech chodí.
18 990 Kč
OBJEDNAT

PŘEHLED NEJBLIŽŠÍCH TERMÍNŮ

Název Datum Volných míst Cena
Pokročilá pilotáž - individuální kurz Termín dle přání klienta Volná místa 14 990 Kč Objednat
Závody s drony - individuální kurz pro dvě osoby Termín dle přání klienta Volná místa 18 990 Kč Objednat
Název Datum Volných míst
Pokročilá pilotáž - individuální kurz Termín dle přání klienta Volná místa
14 990 Kč
Závody s drony - individuální kurz pro dvě osoby Termín dle přání klienta Volná místa
18 990 Kč
magic-wandinboxgraduation-hatbookcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram