NAŠE SLUŽBY

Kromě letecké školy poskytujeme i další služby, které k létání neodmyslitelně patří!

Letecká škola

Pořiď si piloťák na dron! Nabízíme kurzy pro každého - od úplných začátečníků pro profesionály. Nabízíme také rekvalifikační kurzy, semináře s odborníky z oblasti bezpečnosti, filmu, sportů, a mnohých dalších.
Uč se létat s dronem od skutečných pilotů. Jsme skutečná letecká škola akreditovaná Úřadem pro civilní letectví a EASA (CZ.DTO.107).
prohlédnout

Letecké práce

Nabízíme letecké práce všeho druhu - focení a natáčení svateb, natáčení sportovních událostí, kulturních akcí, mapování, monitorování, ostrahu majetku a osob a mnoho dalšího.
připravujeme

Servis dronů & 3D tisk náhradních dílů

Potřebuješ upgradovat software? Dron nelétá tak jak by měl? Naši technici jsou tu pro tebe. Opravíme ti většinu dronů či modelů letadel nejen z českého trhu.
Umíme i tisknout stavebnice dronů či náhradní díly.
připravujeme

Letecký klub (Dronoškola flightclub)

Přidej se do našeho leteckého klubu a získej spoustu výhod! Slevy na kurzy, závody, soutěže, akce, semináře, vždy nejčerstvější informace, zajímavé příležitosti si zalétat a mnohem víc! 

A také se na tebe jako člena klubu nevztahují určitá omezení pro létání.
připravujeme
Máš dotaz?

NAPIŠ NÁM!

info@dronoskola.cz
magic-wandinboxgraduation-hatbookquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram