NAŠE SLUŽBY

Kromě letecké školy poskytujeme i další služby, které k létání neodmyslitelně patří!

Letecká škola

Pořiď si piloťák na dron! Nabízíme kurzy pro každého - od úplných začátečníků pro profesionály. Nabízíme také rekvalifikační kurzy, semináře s odborníky z oblasti bezpečnosti, filmu, sportů, a mnohých dalších.
Uč se létat s dronem od skutečných pilotů. Jsme skutečná letecká škola akreditovaná Úřadem pro civilní letectví a EASA (CZ.DTO.107).
prohlédnout

Letecké práce

Nabízíme letecké práce všeho druhu - focení a natáčení svateb, natáčení sportovních událostí, kulturních akcí, mapování, monitorování, ostrahu majetku a osob a mnoho dalšího.

Servis dronů & 3D tisk náhradních dílů

Potřebuješ upgradovat software? Dron nelétá tak jak by měl? Naši technici jsou tu pro tebe. Opravíme ti většinu dronů či modelů letadel nejen z českého trhu.
Umíme i tisknout stavebnice dronů či náhradní díly.
připravujeme

Letecký klub (Dronoškola flightclub)

Přidej se do našeho leteckého klubu a získej spoustu výhod! Slevy na kurzy, závody, soutěže, akce, semináře, vždy nejčerstvější informace, zajímavé příležitosti si zalétat a mnohem víc!

Rekvalifikační kurzy

Čím jsou naše rekvalifikační kurzy na piloty dronů jiné než u konkurence? 1) spolupracujeme s lídry trhu leteckých prací a výroby dronů (čili s velkou pravděpodobností budeš mít rovnou po absolvování kurzu práci) 2) od nás odejdeš se znalostmi jako velcí piloti letadel. Tak děsně jednoduché to je!
Prohlédnout

Prodej dronů

Připravujeme pro vás eshop s drony klasickými i FPV!
připravujeme
magic-wandinboxgraduation-hatcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram