NATÁČENÍ KRÁSNÝCH ZÁBĚRŮ

Koupil sis dron a chceš s ním natáčet krásná videa? V této sérii workshopů, pod vedením našeho korunního filmaře Franty, rozhodně přijdeš jak na to! Workshopy obsahují vše, co potřebuješ k pořízení pěkného videa (nejen) pomocí dronu. Dozvíš se něco málo z teorie a kompozice od lidí z mediální branže, samozřejmě potrénujeme techniku létání a na závěr ti pomůžeme s procesem tvorby videa.
SEMINÁŘE

NATÁČENÍ KRÁSNÝCH ZÁBĚRŮ - KOMPLET

Koupil sis dron a chceš s ním natáčet krásná videa? Workshop obsahuje vše, co potřebuješ k pořízení pěkného videa (nejen) pomocí dronu. Dozvíš se něco málo z teorie a kompozice od lidí z mediální branže, samozřejmě potrénujeme techniku létání a na závěr ti pomůžeme s procesem tvorby videa.
více informací

NATÁČENÍ PRO REALITNÍ MAKLÉŘE

Jsi realitní makléř a chceš povýšit své realitní prezentace na novou úroveň? S drony to půjde provést s nadhledem. Focení a natáčení realit není nic složitého, stačí vědět jak na to. Po absolvování tohoto semináře budeš mít všechny znalosti k vytvoření prezentace, postprodukci a zveřejnění na web.

NATÁČENÍ PRO JACHTAŘE

Drony a jachty patří rozhodně k sobě. Tento seminář je speciálně vytvořen pro jachtaře. Nacvičíme v reálném prostředí vzlet a přistání za plavby i za menšího větru, ukážeme co lze udělat pro minimalizaci rizika koupele dronního parťáka a ukážeme jak video sestříhat a zveřejnit.
připravujeme

Zážitkový kurz s dronem (filmová scéna)

Toto je jednoduše spíše skvělý zážitek než kurz, který díky své dlouholeté praxi filmového lektora vymyslel Franta a garantuje 100% fun factor. Přijď s celou partou, společně vymyslíme scénu, napíšeme jednoduchý scénář a pak vše natočíme a sestříháme. Nezbytnost pro všechny filmové nadšence kterou natáčení ze vzduchu povýší na novou úroveň!
připravujeme

Dostaň svůj dron "do ruky"

Ve velkém letectví se mladým pilotům přeje "kolik vzletů tolik přistání". Předáme ti k tomu vše co o létání víme.

Profesionální lektoři

U nás jsou jen odborníci na slovo vzatí! Náš korunní filmař Franta učí mimo jiné na letních filmových táborech a v Aerofilmu a najdeš ho též na jeho ČSFD profilu.

Měj legislativu v malíčku

Drony jsou stejně jako ostatní letadla regulovány leteckými předpisy. Navíc při natáčení s nimi je třeba zohlednit ochranu osobních údajů a další. Naučíme tě, jak v tom chodit.

Profesionální letecká škola

Jsme skutečná letecká škola. Od nás budeš odcházet se znalostmi na úrovni skutečných pilotů letadel či vrtulníků.
Jsme navíc akreditování Úřadem pro civilní letectví (CZ.DTO.107)

NEJBLIŽŠÍ KURZY:

PŘEHLED NEJBLIŽŠÍCH TERMÍNŮ

Název Datum Volných míst Cena
Název Datum Volných míst
magic-wandinboxgraduation-hatbookcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram