O NÁS

PROČ DRONOŠKOLA?

Dronoškola je unikátní projekt spolupráce mezi velkým letectvím a moderními technologiemi. Naším posláním je školit piloty dronů stejně jako skutečné piloty. Poskytneme ti mnohem více než úvodní instruktáž při rozbalení tvého nového dronu.
Proč je to důležité?
Jednak pro tebe - pro úžasný požitek z létání s tvým dronem a pro jeho pokud možno dlouhou životnost je třeba umět více než pouze "tahat za páčky na ovladači". Víš, že porušování pravidel létání s malým dronem je stejná letecká nekázeň jako u velkých letadel?
A také pro tvé okolí - pro jeho bezpečnost, pohodlí, soukromí.

Školní drony

Chceš si vyzkoušet, jaký dron ti sedne nejvíc nebo jen nechceš rozbít ten svůj? Na praktických kurzech si zalétáš s našimi! Mrkni na náš letový park.

Profesionální letecká škola

Jsme skutečná letecká škola. Vydestilovali jsme pro vás do kurzů to nejdůležitější z velkého létání.
Jsme jako jediná dronoškola akreditováni EASA (CZ.DTO.109)

Skuteční piloti

Teorií i praxí tě provedou skuteční piloti. K létání s velkými letadly už je to od nás pak jen malý krůček. O dronech navíc přednášíme i na univerzitě.

DOSTAŇ ZE SVÉHO DRONU MAXIMUM!

Jsme nová letecká škola ale v letectví jsme kovaní. Rádi tě připravíme prakticky i teoreticky a přivítáme v řadách letecké komunity.
Chceš natáčet kámoše v bikeparku? Fotit svatby? Vstoupit do nového světa závodů s FPV drony?
U NÁS JSI SPRÁVNĚ!
prohlédnout kurzy

Dostaň svůj dron "do ruky"

Ve velkém letectví se mladým pilotům přeje "kolik vzletů tolik přistání". Předáme ti k tomu vše co o létání víme.

Zjisti co vše se svým dronem můžeš dělat

Natáčení sportů, dronnie (droní selfie), focení krajin, letecké práce a mnohem víc!

Měj legislativu v malíčku

Drony jsou stejně jako ostatní letadla regulovány leteckými předpisy. Naučíme tě, jak v nich chodit.

Kurzy na míru

Ani jedna z předpřipravených cest není pro tebe? Chceš uspořádat kurz pro firmu či pro větší skupinu osob? Ozvi se nám, určitě se domluvíme!

TÝM DRONOŠKOLY

David Bouška

CEO Dronoškola.cz
David je technologický nadšenec, ajťák a Dronoškola.cz byl jeho šílený nápad. V letectví se pohybuje přes 10 let - je soukromým pilotem letounu, pracoval u bezpečnosti a jako ajťák na Letišti Praha a na letectví ho baví všechno od dronů po rakety.
K letecké legislativě se dostal na vysoké škole při závěrečné práci, kde se stala jeho oblíbeným tématem, letecká škola tudíž byla logický další krok!

Petr Hodulák

HT - Vedoucí výcviku v Dronoškole
Petr je od 15 let vášnivý aeroklubák a kytarista. Už když poprvé viděl větroň mu bylo jasné, že jednou bude létat s velkými letadly. Kromě velkého airbusu rád létá i s větroni, na kterých i učí mladé piloty. Své zkušenosti jako instruktor nyní přenáší i do naší dronoškoly! U veškerých výcviků má poslední slovo.

Ondra Táborský

CTO - Technický ředitel
Ondra má rád všechny nové technologie a jakmile na ně narazí, hned je musí vyzkoušet. Baví ho vše počínaje elektrokoly, přes velká letadla, simulátory a modely až po drony. Potkáte ho na většině letových hodin. S modely má letité zkušenosti, které nyní rád předává žákům dronoškoly.

Anastasia Bouška

Backoffice
Tato osoba zatím zůstává v tajnosti...

Vojta Vaněk

Pilot
Tato osoba zatím zůstává v tajnosti...

Jakub Řeřicha

Pilot
Tato osoba zatím zůstává v tajnosti...

Jirka Prokop

Dronní závodník, fotograf, letový instruktor
Jirka je nadšený ajťák, profesionální fotograf a pirátský pilot dronů. Ke všem "geekovinám" se dostal již na střední škole, kde začal skákat na skákacích botách. Pak přišlo cestování, foťáky a drony. Často ho s tím potkáte na cestách a pokud je zrovna v čechách, létá freestyle nebo závodí s drony. K ruce vám bude na většině zábavních akcí a letových seminářů. 

František Vaculík

Režisér, střihač a lektor
Franta se filmu věnuje 12 let. Natočil nespočet krátkých filmů jako amatérský filmař, později jako student a filmový profesionál. Vystudoval režii a scenáristiku na UTB ve Zlíně, nyní se věnuje hlavně střihu a režii. Působí též jako lektor volno časových filmových kurzů pro děti a dospělé a učí multimédia na střední škole. Přes své zaměření na střih a režii má komplexní povědomí a schopnosti o filmu napříč jeho profesemi a o multimédiích obecně. Najdete ho i na ČSFD.

JUDr. David Lejček, PhD.

Advokát a lektor
David je advokátem od roku 2003. Momentálně působí v kanceláři NEUMANN LEJČEK advokátní kancelář a kromě výkonu advokacie se u nás věnuje zejména problematice GDPR. S drony zatím nelétá, ale určitě ho k tomu jednou přemluvíme :)

Dan Kunc

Dronní závodník, fotograf, letový instruktor
...

Ing. Arch. Zuzana Boušková

dddd
...
magic-wandinboxgraduation-hatcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram