Zimní školení pro piloty dronů

BĚŽNÁ CENA KURZU

V ceně tohoto kurzu je zahrnuto 3 měsíční členství v našem DronoKlubu.

od 990 Kč

Objednat

CO SE NA TOMTO KURZU NAUČÍŠ?

Zimní školení je každoročně očekávaná událost v životě každého pilota. V první řadě je to společenská akce, kde si popovídáte s lidmi se stejnými zájmy. Co se týče praktické využitelnosti, probírají se vždy novinky v legislativě, letecké nehody a sdílejí zkušenosti. V roce 2021 nás čeká spousta novinek, proto doporučujeme účast. Těšíme se!

Přesné místo konání obdržíte v informačním emailu zhruba týden před konáním akce.

Otázkou za současné situace je, zda akce proběhne online či se, dle starých zvyků, sejdeme všichni osobně. To upřesníme vždy pár dní před konáním akce. V případě online konání akce prodloužíme Vaše členství na půl roku a link pro připojení na webinář zašleme emailem.

Zimní školení se koná minimálně v počtu třech osob.

NEJBLIŽŠÍ KURZY:

PŘEHLED NEJBLIŽŠÍCH TERMÍNŮ

Název Datum Volných míst Cena
Název Datum Volných míst
magic-wandinboxgraduation-hatcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram