NAŠE DRONY

DJI Mavic Air 2

Klasický dron s MTOW 570 g. Říkáme mu "dělník" a používáme ho pro ukázku a první krůčky s drony při letové praxi.

DJI FPV Combo

FPV závodní dron od DJI. Superrychlý, superhlučný a také superzábavný stroj. Tímto dronem, pokud se odvážíš, zakončíme letovou praxi. Nasaď si "FPV" brýle a kochej se pohledem z ptačí perspektivy.

DJI Inspire 1

První generace filmařského dronu a nejstarší stroj u nás ve flotile. 3,5 kg MTOM, obří vrtule a zatahovací podvozek. Na tomto stroji ti ukážeme nouzové situace.

DJI Inspire 2

Novější bráška DJI Inspire 1. Se svými více než 4 kg maximální vzletové hmotnosti a cca 40 centimetrovými vrtulemi je to pravý obr (téměř) v oblacích. Letovou praxi odlétáš hlavně s tímto letadlem. Je to super zážitek!

DJI Enterprise M300 RTK

Létání s tímto letadlem je de facto královská disciplína. Vydrží skoro hodinu ve vzduchu, maximální hmotnost, se kterou může létat je 9 kg a vidět ho, potažmo si s ním zalétat je pravý zážitek. Jeho standardní využití je v geodézii, ochraně přírody, záchranných akcích, monitoringu davů a mnoho dalšího.
magic-wandinboxgraduation-hatcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram