PROFESIONÁLNÍ
LÉTÁNÍ S DRONEM

Pokud se chceš živit létáním s drony, máme pro tebe komplexní sadu kurzů, kde se dozvíš vždy "něco navíc" od skutečných pilotů. Kromě průkazu Operátora UAV pro tebe zajistíme i potřebnou dokumentaci.

Často kladené
otázky

Jak mám vůbec začít? Nikdy jsem s dronem neletěl a zatím ani žádného nevlastním.

Začátky jsou vetšinou těžké. Ne však u nás! Pokud jste letectvím nepolíbeni, nejspíš ani nevíte, jaký dron budete potřebovat. To vůbec nevadí. Přijďte k nám, teoretický a praktický výcvik absolvujete s našimi drony a pak není nic jednoduššího, než si půjčit více dronů od našich partnerů a určitě si najdete model, který je pro vás vhodný. Neváhejte se také kdykoli zeptat kteréhokoli z našich instruktorů, moc rádi vám o létání popovídají a doporučí co a jak.

Kdy je nejlepší čas začít?

Včera bylo pozdě! Létání s drony lze samozřejmě praktikovat celoročně, v zimě je však potřeba počítat s kratší výdrží baterie.

Slyšel jsem, že se od 31. prosince 2020 mění legislativa, jak mě to ovlivní?

Od 31. prosince 2020 začíná platit nová evropská legislativa, která má za cíl jednotnou regulaci napříč státy EU. Pořídit si licenci ještě teď v roce 2020 má několik nesporných výhod: 1) licence vám bude platit 2 roky, předpisy nepředpisy, 2) zkoušky jsou, ruku na srdce, jednodušší 3) všichni (včetně ÚCL) vědí, jak zkoušky probíhají = lze se na ně připravit. Nová legislativa je stále v přípravě a bude se průběžně upravovat tak, aby reflektovala situaci na trhu. Pravdou je, že zatím pořádně ani pracovní skupina v rámci EU nemá představu o konkrétním znění testových otázek. Okruhy však známy jsou a my cvičíme piloty tak, aby jejich znalosti byli větší než je nezbytné minimum; proto nebudete mít nejmenší problém zvládnout zkoušky ani po staru, ani po novu.

"Lepší" pilotní výcvik - kategorie "SPECIFIC"

Pokud víš, že od droního létání chceš víc a nechceš narážet na limity kategorie OPEN, tohle je piloťák pro tebe. Většina činností co nespadá do kategorie OPEN, patří do kategorie SPECIFIC. Mimo licence je třeba provoz schválit od ÚCL. V rámci tohoto kurzu tě provedeme celým procesem.
DETAILY KURZUOBJEDNAT

Kurz pokročilé pilotáže

Součástí tohoto kurzu bude nácvik nestandardních situací, akrobacie a také si pro hlubší pochopení chování létajících zařízení vyzkoušíte i letadlo s pevnými nosnými plochami. Tento kurz je vhodný i jako víkendový zážitek!
DETAILY KURZUOBJEDNAT

Natáčejte úžasná videa!

Koupil sis dron a chceš ho využít pro natáčení krásných záběrů? Workshop obsahuje vše co potřebuješ k pořízení pěkného videa (nejen) pomocí dronu. Dozvíš se něco málo z teorie a kompozice od lidí z mediální branže, samozřejmě potrénujeme techniku létání a na závěr pomůžeme s procesem tvorby videa.
DETAILY KURZUOBJEDNAT

Analýza rizik / SORA

Velká část provozu dronů (pokud zrovna nelétáš na poli za domem) vyžaduje provádět analýzu rizik a následně vyhodnocená rizika minimalizovat. V tomto kurzu se dozvíš co je to SORA, jak ji provádět, a také jak se jí řídit.
DETAILY KURZUOBJEDNAT

Zjisti co vše se svým dronem můžeš dělat

Natáčení sportů, dronnie (droní selfie), focení krajin, fotogrammetrie, ochrana majetku a osob a mnohem víc!

Profesionální letecká škola

Jsme skutečná letecká škola. Od nás budeš odcházet se znalostmi na úrovni skutečných pilotů letadel či vrtulníků.
Jsme navíc akreditování Úřadem pro civilní letectví (CZ.DTO.666)

Skuteční piloti

Teorií i praxí tě provedou skuteční piloti. K létání s velkými letadly už je to od nás pak jen malý krůček.

PŘEHLED NEJBLIŽŠÍCH TERMÍNŮ

Název Datum Volných míst Cena
Název Datum Volných míst
magic-wandinboxgraduation-hatcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram