q Vánoční akce - Dronoškola.cz

ABY TI DRON VYDRŽEL ALESPOŇ DO ŠTĚPÁNA*

*při vytváření této reklamní kampaně nebyl zničen jediný dron.
Vycházíme však z bohatých zkušeností z minulosti :)
JAKÝ KURZ VYBRAT?
Vyberte si z následujících variant kurzu
990 kč

zÁKLADNÍ PILOŤÁK NA DRON (OPEN A1/A3) online z pohodlí domova od stromečku

Online varianta kurzu, ke kterému se obdarovaný dostane třeba hned od stromečku z telefonu. Online kurz v obrázcích a psaném textu, kterou jde absolvovat za dva večery z pohodlí domova.
koupit poukazchci více info
3.990 Kč

PILOŤÁK NA DRON (OPEN A1/A3) NA UČEBNĚ HNED PO NOVÉM ROCE S LETOVOU PRAXÍ

Prezenční kurz pro získání piloťáku na dron. Po zadání kódu z poukazu se zobrazí pár nejdůležitějších informací pro nedočkavé a volné termíny pro objednání se na termíny prezenčního školení. Ta bude hned po novém roce v Praze včetně letové praxe dle časových možností účastníků.
koupit poukazchci více info
1.490 Kč

PILOTEM NA ZKOUŠKU (pokud si nejste jisti, zda bude obdarovaného dronaření bavit)

Pokud si nejste jisti, zda je je dron vhodný dárek, kupte mu/jí zážitek "pilotem na dronu zkoušku". Vyzkouší si všechny možné drony - třeba velmi lehkého, poté velkého průmyslového a třeba i závodního s FPV brýlemi. Vše bez nutnosti investovat do vlastního dronu.
koupit poukazchci více info

Často kladené otázky

Musí si dělat obdarovaný piloťák na dron?

Pokud darujete dron do 250g (třeba Syma, DJI Mini 3, 4 a další), piloťák není třeba. Na ostatní drony (DJI Mavic, DJI Mavic Air a další) potřeba je.

Co tedy obnáší piloťák?

De facto dvě věci - registraci a vyplnění online testu. Obojí se dělá na stránce ÚCL (Úřadu pro civilní letectví). Obdarovaný potřebuje elektronickou identitu (stačí např. bankovní identita nebo datovka). Co se týče toho online testu, má 40 otázek (10 může být špatně) a je na něj několik pokusů.

Je tedy váš kurz potřeba?

To, že člověk splní online test zdaleka nepotvrzuje, že umí vše, co je k létání potřeba (byť fakticky létat již může) - zde přicházíme my s našimi zkušenostmi a našimi kurzy. Tedy - náš kurz není nutný ani vyžadovaný, ale ušetří obdarovaného spousty možných chyb na začátku.

Vyplatí se kurz u nás nebo např. DJI Care Refresh (možnost výměny dronu v případě pádu)?

Matematika je jednoduchá. Vezměme si příklad na DJI Mini 3 Pro:

DJI Mini 3 Pro:
- cena Care Refresh: cca 2.300 Kč
- cena výměny dronu v rámci Care Refresh: 1.800 Kč

Pro případ nehody bude obdarovaného stát výměna de facto přes 4.000 Kč. U nás kurz v jeho nejlevnější variantě seženete za 990 Kč.

Jsou ještě další alternativy?

Jasně! Další doporučenou variantou je dron pořídit někde, kde k němu dostanete Care Refresh jako dárek. Doporučujeme třeba naše kamarády na CopterShop.cz

NENAŠLI JSTE VHODNÝ KURZ?

Mrkněte k nám na seznam všech kurzů
Seznam všech kurzů
magic-wandinboxgraduation-hatcalendar-fullquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram